TOJSOUTOJS - home - hackovana panenka

Zkuste si vzpomenout na svou nejoblíbenější hračku… Jak vypadala? Byl to medvídek, autíčko nebo copatá panenka? Že je ještě máte schované ve skříni a opatrujete je jako oko v hlavě? Dobře děláte, protože bez hraček a fantazie bychom nikdy nedospěli… Medvídky, panenky, autíčka i roztodivné postavičky zhotovené nejčastěji technikou háčkování naleznete i v kouzelné zemi TOJSOUTOJS, ve které se vzdálenost měří na klubka, krása se přepočítává na barvy a radost nebere konce…

TOJSOUTOJS - home - bytove dekorace

Rádi byste si zařídili interiér svého bytu přesně podle svého? Oblíbili jste si neotřelé dekorace, které svým tvarem, velikostí i volbou barev rozsvítí i zdánlivě obyčejný obývací nebo dětský pokoj? Přikutálejte si do svého vysněného království bytelný pletený puf/bobek/podsedák, a nechte ho, ať se válí. Pletený otesánek zvládne nápor dětí, nedočtených knih, odložených tácků i líných domácích mazlíčků. Prostě p.u.f. – praktický, úžasný, fenomenální!

TOJSOUTOJS - home - modni doplnky

Máte pod čepicí? My ano! Vyhlásili jsme konec zmrzlých oušek a do nelítostného boje se zimou jsme vytáhli tu nejúčinnější zbraň – pořádný kulich. Už od léta syslíme rozsáhlý arsenál „tlustých vln“, které nejen že zahřejí, ale udělají i parádu. Ve společnosti pletených a háčkovaných čepic a nákrčníků si lebedí i originální tašky, něco málo doplňků v podobě (ne)pletených náramků a pokud nás zima nerozdělí, tak se tady zcela jistě objevíme i s jarními a letními kousky.

TOJSOUTOJS - home - mimi a bejby

První fotografie miminka patří mezi nejkrásnější a zároveň nejemotivnější vzpomínku rodičů i nejbližší rodiny. Pro tyto výjimečné příležitosti si můžete zvolit háčkovaný nebo pletený novorozenecký komplet, který je zhotoven z nejkvalitnějších přízí českých i zahraničních výrobců. A protože ctíme jednoduché střihy a citlivě volíme barevné kombinace, můžete se spolehnout, že výsledný efekt bude vkusný a nadčasový. Kromě novorozeneckých kompletů zde naleznete také čepičky, botičky a vlasové doplňky.